ResMed AirFit N20 dla mężczyzn oraz AirFit N20 dla kobiet


 

To kompaktowa maska nosowa, zaprojektowana została w celu optymalnego dopasowania do każdego pacjenta (badania wykazują możliwość dopasowania jej u 99,4% pacjentów).

kompaktowa maska nosowa ResMed AirFit N20

92% pacjentów woli AirFit N20 zamiast wiodącej na rynku maski nosowej.

Nie przesłania pacjentowi linii wzroku i nie utrudnia poruszania się dzięki części silikonowej InfinitySea stworzonej, aby zapewnić niezawodną szczelność, niezależnie od kształtu i rozmiarów twarzy.

Dzięki ramce w przestrzeni pod oczami, która minimalizuje kontakt z twarzą, zapewnia lepsze pole widzenia i możliwość zachowania aktywności w pozycji leżącej.

Ramka od strony twarzy jest pokryta miękkim materiałem, zapewnia to komfort w każdym punkcie i nie powoduje żadnych otarć.

Krótka, elastyczna rurka łączy kolanko z przewodem urządzenia CPAP, co umożliwia łatwiejsze poruszanie się bez naciągania przewodu i powodowania przecieków.

Zakładanie i zdejmowanie maski jest wygodne dzięki klipsom magnetycznym mocującym pluszową uprząż do ramki w ciągu kilku sekund. Ułatwia to pacjentom szybkie i komfortowe przyzwyczajenie się do terapii.

Dostępna jest w wersji dla kobiet oraz dla mężczyzn.

Dostępna w trzech rozmiarach: mała | średnia | duża
Cena: 400zł (wysyłka gratis)

Przewodnik dopasowania maski

Przewodnik dopasowania maski
Więcej informacji na temat masek nosowych w biurze STANMED24 
lub pod numerem telefonu 666 601 875

 
Timago ResMed Sefam GCE Nidek