Maska twarzowa CPAP Airfit F30 ResMed

Przedstawiamy Państwu nową linię Masek twarzowych Airfit F30 firmy ResMed

 

Zalety:

  • Konstrukcja podnosowa oznacza brak czerwonych śladów na mostku nosowym
  • Cichy, rozproszony system wentylacji pozwala spać blisko partnera
  • Łatwe w użyciu zaciski magnetyczne do szybkiego montażu
  • Czyste pole widzenia ułatwia czytanie

Dzięki masce minimalnego kontaktu, jaką jest również niewątpliwie AirFit F30, doświadczysz o wiele mniej dyskomfortu niż w tradycyjnej masce twarzowej.

Silikonowa poduszka UltraCompact jest zaprojektowana do bezpiecznego uszczelniania pod nosem, tak aby zapobiec powstawaniu bolesności / podrażnień / zaczerwienień w górnej części nosa.

O wiele mniejszy rozmiar maski sprawia, że jest ona idealna dla osób noszących okulary, czy tych którzy lubią spać na boku.

Pomaga również zmniejszyć odczucia klaustrofobicznie.

Maska ustno-nosowa ResMed Airfit F30


CENA: 630zł

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      

Funkcje:

Swobodne widzenie


Konstrukcja umożliwiająca umieszczenie maski pod nosem sprawia, że maska AirFit F30 jest wyraźnie mniejsza, bardziej dyskretna i bardziej atrakcyjna od tradycyjnej maski pełnotwarzowej. Brak elementu na grzbiecie nosa pozwala na nowo odkryć proste przyjemności, takie jak noszenie okularów czy komfortowe czytanie.

Spokój i cisza


Maska AirFit F30 z adapterem QuietAir™ jest cichsza od wiodących konkurencyjnych kompaktowych masek pełnotwarzowych¹. Adapter QuietAir™ delikatnie i cicho odprowadza wydychane powietrze z maski, tworząc warunki dogodne dla relaksu, bez hałaśliwych zakłóceń².

  1. Porównanie danych opublikowanych w ogólnie dostępnych przewodnikach użytkownika produktów konkurencyjnych z głośnością maski AirFit F30 zarejestrowaną podczas badania własnego firmy ResMed: eLB1423-4053. Dane własne; ID A4457865/A4457866/A4402795.
  2. Dzięki dodaniu adaptera rozpraszającego QuietAir rejestrowany poziom dźwięku generowanego przez maskę wynosi 21 dBA w przypadku maski AirFit F20. Redukcja głośności o 10 dBA w porównaniu ze standardowym adapterem F20. Dane własne; ID A4114547.

.

Brak elementu na nosie


Kompaktowa ramka maski F30 jest umieszczana pod nosem, a nie na nim. Mniejsza powierzchnia kontaktu maski z twarzą zapewnia lepsze samopoczucie i daje możliwość pożegnania się z czerwonymi śladami i naciskiem na grzbiet nosa.CENA: 630zł

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      

Zobacz jak poprawnie dopasować maskę twarzową CPAP AirFit F30

Zobacz jak rozłożyć maskę twarzową CPAP AirFit F30

Zobacz jak czyścić maskę twarzową CPAP AirFit F30

Zobacz jak niwelować wycieki w masce twarzowej CPAP AirFit F30


Więcej informacji na temat masek twarzowych w biurze STANMED24
oraz pod numerem telefonu 666 601 875
Microlife Omron Timago ResMed Sefam GCE Nidek